H.E.A.T. Program

Co to je?

H.E.A.T. – jsou to začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce – High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako:”Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“.

H.E.A.T. PROGRAM® reprezentuje nový systém aerobního cvičení s výrazným efektem na lidský organismus.

H.E.A.T. PROGRAM® je nový fitness program. Je zcela inovační jak z hlediska způsobu cvičení tak z hlediska prostředků k jeho realizaci. Představuje cvičení vycházející z přirozeného lidského pohybu – chůze.

H.E.A.T. PROGRAM® využívá speciálního běžícího pásu Maxerrunner®

Filosofie

H.E.A.T. PROGRAM® představuje zcela bezpečné aerobní cvičení, díky němuž dosahuje jedinec svého osobního cíle. Určit si cíl a prostřednictvím cvičení jej dosáhnout – to je hlavní filosofie H.E.A.T. PROGRAMu®!

V porovnání s jinými aerobními aktivitami reprezentuje H.E.A.T. PROGRAM® bezpečné cvičení s výraznějším fyziologickým efektem. Je skvělou přípravnou činností pro všechna ostatní kardiovaskulární cvičení. H.E.A.T. PROGRAM® je vyvinutý tak, aby odpovídal individuálním požadavkům každého jedince a maximalizoval efektivitu jeho cvičení. Umožňuje spálit v průměru500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.

Historie

H.E.A.T. PROGRAM® má své kořeny v Itálii, kde byl vytvořen a poprvé představen široké veřejnosti na Festivalu del Fitness v Rimini v roce 2004.

H.E.A.T. PROGRAM® je dítětem dvou italských osobností známých ve světě fitness a power yogy – Marika Moretti a Max Grossi. Při tvorbě H.E.A.T. PROGRAM® u vycházeli z dlouholeté zkušenosti z oblasti fitness, ale hlavně ze zkušeností získaných pohybem ve vysokohorském terénu. Ty pak aplikovali na cvičení, která H.E.A.T. PROGRAM® představuje. Z trekkingu, joggingu a jednoduchého, ale účinného walkingu (chůze), vybrali nejprospěšnější a nejúčinnější aspekty. Výsledkem je kombinace technik, která považuje za základní prvek walking a jeho rozvoj, z něhož se vyvinul ”Power walking“, představující využití maximální síly a rychlosti chůze. Toto spojení technik umožňuje kompletní činnost celého těla a zároveň znamenité kardiovaskulární cvičení. Aby mohli být simulovány horské podmínky v prostředí fitness center a tělocvičen, vyvinuli pro tyto účely společně Max a Marika mechanický běžecký pás Maxerrunner®.

Maxerrunner

MAXERRUNNER je jedinečný mechanický pás, který díky patentu nemá ve fitness konkurenta. Pás MAXERRUNNER jako jediný mechanický pás na světě může měnit sklon v průběhu celé lekce. Klient díky této patentované technologii získává jak možnost individuálního nastavení přesně na míru klienta, ale také obrovskou variabilitu kdy nám pás věrně kopíruje terén reálného prostředí. Nesmíme ale také opomenout další nedílnou část patentu a to jsou drobné válečky pod deskou, které nám vytvářejí absolutně kluzný povrch s minimalizaci tření.

První lekce

Pohodlné sportovní savé oblečení, ručník a dostatek tekutin…

H.E.A.T program zvládne každý, nemusíte se učit složité krokové variace, zapotíte se a na konci lekce budete příjemně unaveni, a současně perfektně protažení. H.E.A.T. program ocení určitě ženy, protože většina nechce jen hubnout, ale také tvarovat postavu.

Díky chůzi se však svaly prodlužují, a tím lze dosáhnout očekávaného úzkého profilu v problematických partiích.

Lekci zvládnete, stačí, abyste respektovali své tělo a sledovali svůj cíl.

ROZVRH

Kalendář6:15 - 7:058:15 - 9:059:00 - 9:5016:30 - 17:2017:30 - 18:2018:15 - 19:0519:15 - 20:00
PondělíGabrielaGabrielaPetra J.18:30 - 19:20 Dominka Bossu
ÚterýMarťa S.
Marťa S.
StředaGabrielaGabrielaPetra J.
ČtvrtekMarťa S.
8:30 - 9:20
Agáta/Martina Š.
Žaneta
Kamila
PátekGabrielaGabriela
Sobotalektor dle
rezervačního systému
Nedělelektor dle
rezezvačního systému

CENÍK

SlužbaLekce / VstupyCena1 vstupPlatnost
Jednorázový vstup1 vstup
1 vstup / student / děti
170 Kč
150 Kč
Vícenásobné vstupné20 vstupů
10 vstupů
5 vstupů
20 vstupů / student
10 vstupů / student
2 800 kč
1 500 Kč
800 Kč
2 600 Kč
1 400 Kč
130 Kč
150 Kč
160 Kč
130 Kč
140 Kč
3 měsíce
2 měsíce
1 měsíc
3 měsíce
2 měsíce

Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem

H.E.A.T. Program

Pro muže i ženy ke zpevnění a formování vybraných partií těla

Posilovna

Indoor Cycling - aerobní lekce na cyklo trenažérech

Spinn

Funkční, bezpečný, efektivní, zábavný trénink k posílení celého těla vlastní vahou.

Multi TRX

Lekce Jumpingu zahrnuje kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balancování, silových prvků a strečink

Jumping

Jóga či yoga je soustava indických nauk o metodách ovládání tělesných a duševních funkcí člověka zahrnující fyzické cvičení, koncentraci a meditaci. Význam slova jóga se definuje jako „sjednocení, splynutí, spojení“.

JÓGA

Instruktor fitness skupinových lekcí.

Osobní trenér

Cvičení na podložce umožňuje spalovat tuk a přitom zpevňovat hýždě, vnitřní stranu stehen a břišní svalstvo.

SLIDE - klouzací podložky

V našem aerobním sále na ploše 160m2 Vám nabízíme odpružené podlahy šetrné k vašim kloubům, které Vám zajistí maximální pohodlí a prožitek ze cvičení.

Aerobní sál

Nabízíme služby v oblasti poradenství ve výživě a to nejen pro sportovce.

Poradce pro výživu a suplementaci

Nová technologie saunování. Určena jak pro potící, tak i léčebné kůry.

Infrasauna

Horizontální solária nabízejí kvalitní a maximálně hygienické opalování.

Solárium

Unno Sport Vám nabízí sportovní a regenerační (reflexní, zdravotní) masáže v příjemném prostředí vybaveném špičkovými masážními doplňky.

Masáže

Kontakt

Provozovatel:

PADRONATO, s.r.o., Václava Jiříkovského 282/44, 700 30  Ostrava-Dubina, IČO:28570847,DIČ:CZ28570847,společnost je zapsaná do OR u KS v Ostravě oddíl C, vl.32576.

Zodpovědná osoba: Ing. Martina Šíblová

Název provozovny:

Unno Sport - fitness centrum
V. Jiříkovského 282/44
700 30 Ostrava - Dubina

+420 595 728 808
+420 776 017 163
unnosport@gmail.com

Ve zkratce

Profesionální posilovna pro muže i ženy, kvalitně vybavený aerobní sál, s odpruženou podlahou, která napomáhá k zdravotně nezávadnému cvičení.

V aerobním sále se cvičí pomalé formy, jako jsou bodystyling, jóga a další formy cvičení dle aktuálního rozpisu cvičení.

Ochrana osobních údajů

k přečtení zde

Provozní řád a Všeobecné obchodní podmínky